Новини
![](/i/doc/eac52-photo-2024-06-21-09-34-29.jpg)
Чергова партія обладнаних оперативно-рятувальних позашляховиків посилить надзвичайників з Торецька, Кривого Рогу, Одещини та зведеного інженерного загону Черкащини
![](/i/doc/4c2eb-photo-2024-06-07-00-36-44.jpg)
Харківщина, Миколаївщина, Херсон. В прифронтових містах і селах почасти «зможемо проїхати» і «швидше» означає «встигнемо врятувати», а іноді і «врятуватись».
![](/i/doc/74b7c------------------------whatsapp-2024-05-29----14.41.10-6dde3fd5.jpg)
Запоріжжя – прифронтове місто України від початку повномасштабного вторгнення. Місто зазнає нещадних та абсолютно дикунських артилерійських, дронових, ракетних та бомбових атак весь цей час. На жаль, цивільна інфраструктура та звичайні багатоквартирні будинки – це рутинні цілі для атак агресора. Наші Рятувальники та Вогнеборці працюють цілодобово та без вихідних. Рятують життя українців навіть під вогнем та повторними обстрілами.
![](/i/doc/47243-240524-uff--ff-avto--017.jpg)
Останнім часом, прифронтові та прикордонні підрозділи ДСНС України стали пріоритетними цілями для атак ворога. Рятувальники потрапляють під повторні обстріли безпосередньо під час виконання місій з порятунку цивільних Українців. В результаті цих атак, Рятувальники зазнають втрат в особовому складі та техніці.
![](/i/doc/b409d-img-0411.jpg)
В Україні нарешті з’явився перший тренажер доповненої реальності для рятувальників та вогнеборців. Цю надсучасну високотехнологічну систему фонд "Українські Вогнеборці" отримав у вигляді донату від виробника FLAIM Systems за участі британської кампанії North Fire.
![](/i/doc/840fe-photo-2024-05-18-12-39-50--2-.jpg)
Кожен ваш благодійний внесок, кожне зусилля та бажання допомогти робить Велику справу