Наші проекти

Активний
Запоріжжя потребує допомоги! Новий збір на пожежну автодрабину для рятувальників.

Запоріжжя – прифронтове місто України від початку повномасштабного вторгнення. Місто зазнає нещадних та абсолютно дикунських артилерійських, дронових, ракетних та бомбових атак весь цей час. На жаль, цивільна інфраструктура та звичайні багатоквартирні будинки – це рутинні цілі для атак агресора. Наші Рятувальники та Вогнеборці працюють цілодобово та без вихідних. Рятують життя українців навіть під вогнем та повторними обстрілами.

Ціль збору

Залишилось зібрати

65000

63430 €

Долучайтесь до збору
Активний
Збір на броньований автомобіль для евакуації на Донеччині!

Збір на броньований автомобіль для евакуації на Донеччині! Евакуаційні підрозділи ДСНС працюють фактично на лінії фронту. Вони задіяні 24/7 в надскладних та небезпечних місіях по порятунку цивільних Українців, в тому числі і дітей. Це не тільки евакуація населення, а також підвіз ліків, їжі, води, патрулювання території в межах відповідальності.

Ціль збору

Залишилось зібрати

70000

69015 €

Долучайтесь до збору
Активний
Кінологічний автомобіль для чотирилапих Рятувальників 2.0

Збираємо на ще один автомобіль для кінологів ДСНС України. Досвід наших рятувальників свідчить про високу ефективність застосування чотирилапих друзів в рятувально-пошукових місіях. Особливо в умовах розбору завалів в районах шильної високоповерхової забудови в наслідок ракетно – бомбових ударів по цивільній інфраструктурі.

Ціль збору

Залишилось зібрати

32000

30899 €

Долучайтесь до збору
Закритий
Пожежний автомобіль для Вогнеборців Сумщини

Наші Рятувальники та Вогнеборці – перші на місці катастрофи після ракетних та бомбових влучень. Вони остання надія на порятунок тих, хто вцілів і знаходиться під завалами чи у вогняній пастці. Їхні обличчя – це перше що бачать врятовані Українці

Ціль збору

Залишилось зібрати

48780

0 €

Закритий
КІНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЧОТИРИЛАПИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

За період збройної агресії російської федерації проти України підрозділи кінологічної групи залучались до проведення аварійно-рятувальних робіт особовий склад кінологічної групи залучався до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у населених пунктах, об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення населення у Бородянці, Лютіжі, Гостомелі, Ржищеві, Києві, Луцьку, Львові, Житомирі, Чернігові, смт. Десна, Охтирці, с. Антопіль, Кременчузі, Балаклії, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Умані. Завдяки роботі групи врятовані десятки життів-невинних жертв російських обстрілів.

Ціль збору

Залишилось зібрати

30000

0 €

Закритий
Оперативно рятувальний мікроавтобус Рятувальникам Покровська

Покровськ - маленьке героїчне містечко на Донеччині, 50 км від лінії фронту, що постійно потрапляє під ворожі атаки. Цілодобово, майже без відпочинку, тут працюють місцеві рятувальники та вогнеборці.

Ціль збору

Залишилось зібрати

9640

0 €