Звіти

Фінансова звітність
3.08 MB
Станом на 31.05.2024

Звіти по проектах

Закритий
Пожежний автомобіль для Вогнеборців Сумщини

Наші Рятувальники та Вогнеборці – перші на місці катастрофи після ракетних та бомбових влучень. Вони остання надія на порятунок тих, хто вцілів і знаходиться під завалами чи у вогняній пастці. Їхні обличчя – це перше що бачать врятовані Українці

Ціль збору

Залишилось зібрати

48780

0 €

Закритий
КІНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЧОТИРИЛАПИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

За період збройної агресії російської федерації проти України підрозділи кінологічної групи залучались до проведення аварійно-рятувальних робіт особовий склад кінологічної групи залучався до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у населених пунктах, об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення населення у Бородянці, Лютіжі, Гостомелі, Ржищеві, Києві, Луцьку, Львові, Житомирі, Чернігові, смт. Десна, Охтирці, с. Антопіль, Кременчузі, Балаклії, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Умані. Завдяки роботі групи врятовані десятки життів-невинних жертв російських обстрілів.

Ціль збору

Залишилось зібрати

30000

0 €

Закритий
Оперативно рятувальний мікроавтобус Рятувальникам Покровська

Покровськ - маленьке героїчне містечко на Донеччині, 50 км від лінії фронту, що постійно потрапляє під ворожі атаки. Цілодобово, майже без відпочинку, тут працюють місцеві рятувальники та вогнеборці.

Ціль збору

Залишилось зібрати

9640

0 €

Закритий
Пожежні автомобілі для Вогнеборців Гуляйполя та Оріхова

Українські воїни продовжують наступ та звільняють нашу землю від окупантів. Та як завжди ворог програючи на полі бою поливає вогнем наші прифронтові міста. Оріхів, Гуляйполе, Запоріжжя щодня зазнають артилерійських обстрілів, ворожих авіабомбардувань, атак ударних безпілотників росіян – найбільше страждають житлові будинки та цивільна інфраструктура. Рятувальники прифронтових міст Запоріжжя безперервно ліквідують наслідки ворожих ударів і потребують нашої підтримки.

Ціль збору

Залишилось зібрати

20000

0 €

Закритий
Два оперативно рятувальних мікроавтобуса для Рятувальників Херсонщини

Сучасний транспорт для рятувальників України це додатковий шанс на порятунок життів Українців. На запит рятувальників Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, збираємо гроші для купівлі двох мікроавтобусів для Рятувальників водолазів та Вогнеборців Херсонщини

Ціль збору

Залишилось зібрати

29795

0 €

Закритий
Броньовані автомобілі для Саперів Херсонщини

В прифронтових районах чи не кожен виїзд рятувальників на завдання – це ризик потрапити під ворожий обстріл. Мабуть, росіяни ще завзятіше гатять по беззбройним вогнеборцям, знаючи, що збройної відповіді від них вони не отримають. Бронежилет, каска, броньований транспорт в таких умовах допомагають вберегти життя рятувальників. Кожен такий випадок, коли передане нами броньоване авто вивозить з-під обстрілу рятувальників, мотивує нас шукати можливість надати ще більше броньованого транспорту.

Ціль збору

Залишилось зібрати

136248

0 €