2 000 000 ГРИВЕНЬ НА ПОЖЕЖНЕ АВТО ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВОГНЕБОРЦІВ
![](/i/doc/19998-2-000-000----------------------------------------------------------------------------------------------------------------1--1-.jpg)
2 000 000 гривень на пожежне авто для українських вогнеборців.
Саме стільки задонатили глядачі «ЛЕВІВ НА ДЖИПІ». Збір проходив під час стріму на день народження одного з засновників YouTube-каналу Андрія Лузана. «ЛЕВИ НА ДЖИПІ» безперервно допомагає українській армії, а збір для рятувальників проводив вперше (сподіваємось – не в останнє) і ми тішимося, що цей збір відбувався за нашої участі.
То ж спільними зусиллями забезпечимо наших рятувальників ще однією пожежною машиною – плануємо за кілька тижнів доставити машину в Україну та передати вогнеборцям з прифронтових міст.
Вдячні «ЛЕВАМ НА ДЖИПІ», гостям, глядачам та Мережа АЗК «WOG» , за допомогу в організації стріму і щедрий благодійний внесок.