Гуманітарна допомога рятувальникам та цивільним Запорізької області
![](/i/doc/607bd-421861603-356737873775888-553158985608769915-n.jpg)
Ukrainian FireFighters Foundation передав 46 000 порцій супів швидкого приготування Мівіна, 1200 порцій солодощів від Світоч та запашної кави NESCAFÉ , рятувальникам і вогнеборцям Запорізької області.
Запорізька область потерпає від постійних ракетних та бомбових атак. На жаль, традиційно страждають цивільні та інфраструктурні об'єкти. Підрозділи Головне управління ДСНС України у Запорізькій області постійно надають гуманітарну допомогу місцевим мешканцям. Їжа, а особливо гаряча їжа – це базова потреба людини.
Ми робимо все можливе, щоб полегшити роботу нашим рятувальникам та підтримати цивільних в прифронтових областях.
В рамках реалізації спільного проєкту з Nestlé Україна, продовжуємо надавати харчову підтримку рятувальникам. Як завжди, в пріоритеті прифронтові території.
Дякуємо Українському бізнесу за підтримку ініціатив Фонду та довіру.
Долучайтесь до благодійних проєктів Ukrainian FireFighters Foundation