Продовжуємо допомагати українським рятувальникам Запоріжжя
![](/i/doc/1ac94------------------------------------------------------------------------------------.jpg)
Продовжуємо допомагати українським рятувальникам.
В чергове передали обладнання та бойовий одяг для пожежно-рятувальних підрозділів Запоріжжя. Понад 50 пожежних рукавів, десять комплектів бойового одягу та абсолютні нові пожежні стволи – це просте, але вкрай необхідне обладнання та екіпірування для тих, хто рятує життя поряд з лінією фронту.
Дякуємо за допомогу та підтримку нашим друзям з "Berufsfeuerwehr Stadt Zwickau" , Володимир Пилипенко , Olena Kovalenko та побратимам з VENARI Group і пожежникам з міста Northampton .
Окрема подяка котикам з Nova Poshta Humanitarian за швидке й надійне доставлення.