Офіційний імпортер бренду Mazda Ukraine , ДП «АВТО Інтернешнл» долучилась до нашого збору
![](/i/doc/a86cb-mazda-------------------------------------.jpg)
Офіційний імпортер бренду Mazda Ukraine , ДП «АВТО Інтернешнл» долучилась до нашого збору на 3 пожежні автомобілі для вогнеборців прифронтових міст Запоріжжя.
Благодійний внесок компанії 20 000 євро пришвидшить закупівлю необхідних пожежних авто, а це значить у вогнеборців буде більше можливостей врятувати людей, які потерпають від постійних ворожих ударів.
Дякуємо за допомогу рятувальникам.
Разом сильні!