Передали ще два броньовані Land Rover Defender для саперів Херсонщини.

Підтримати через:
Вчора передали ще два броньовані Land Rover Defender для саперів Херсонщини. 
 
Наш пріоритет – збереження життя та здоровʼя рятувальників-саперів, спеціалістів без яких подальша робота з розмінування звільнених територій буде неможлива.
Після звільнення правобережної частини Херсонщини сапери та рятувальники щодня виконують завдання з розмінування. Ворог постійно відстежує роботу саперів і за першої ж нагоди намагається обстріляти район проведення робіт, незважаючи ні на блакитні шоломи рятувальників, ні на відсутність будь-якої загрози від рятувальників для себе.
Броньований транспорт врятує життя рятувальників – в разі обстрілу допоможе оперативно покинути небезпечну зону, а у випадку наїзду на міну прийме основний удар на «броню». Фонд витратив на виготовлення броньовиків у Великобританії понад 100 000 фунтів стерлінгів. Один автомобіль придбаний завдяки співпраці з програмою лояльності Fishka . Клієнти, які накопичують бали за покупки в партнерів, переказали їх на благодійні проєкти в мобільному додатку та на сайті платформи “Fishka Благодійність”.
Другий автомобіль допомогла придбати компанія Toyota Ukraine , їх благодійний внесок повністю «покрив» купівлю броньованого авто для саперів. Ми вдячні нашим партнерам і кожному, хто долучився до збору на ці броньовані авто.
Кожен донейт допомагає тим, хто нас рятує.
Збережемо життя рятувальників – швидше очистимо нашу звільнену землю ві ворожих мін і снарядів.