Ваші добрі справи щодня допомагають рятувальникам.
![](/i/doc/4beeb---------------------------------------2.jpg)
Ваші добрі справи щодня допомагають рятувальникам.
Моторний човен , який ми придбали завдяки вашим донейтам для рятувальників Херсону після підриву Каховської ГЕС , зараз допомагає тренувати підрозділи водолазів-рятувальників. Активна фаза рятувальної операції на затопленій частині Херсону завершена, але попереду ще багато завдань з пошуку та знешкодження мін, розчищення завалів і на суходолі, і в акваторії Дніпра. Підготовка водолазів відбувається в бойових умовах, рятувальники діляться реальним досвідом, вдосконалюють свої навички та опановують нове обладнання.
Ми прагнемо системно вкладатися в посилення спроможностей рятувальних підрозділів і допомога херсонським водолазам-рятувальникам – хороший приклад, коли за вашої участі порятунок людей, пошук і знешкодження загроз на воді став ефективнішим і безпечнішим.
Дякуємо всім, хто нас рятує (і тренується рятувати ).