Броньований автомобіль для Рятувальників Донеччини

Ціль збору

Залишилось зібрати

61311

0 €

Підтримати

Фонд отримав новий запит про допомогу від рятувальників ГУ ДСНС Донецької області. Критичний стан автопарку аварійно-рятувального підрозділу Донеччини пов’язаний з постійними бойовими діями в регіоні, зокрема на Бахмутському напрямку. Рятувальні підрозділи ДСНС України цього регіону постійно здійснюють евакуацію населення та доставку гуманітарної допомоги й неодноразово потрапляють під обстріл російською армією.


Mercedes Vario 818D 4x2  аварійно рятувальний броньований  автомобіль. Призначений для евакуації мирного населення, доставки гуманітарної допомоги , надання першої медичної допомоги постраждалим, їх транспортування у зоні бойових дій. Автомобіль призначений виключно для здійснення рятувальних та гуманітарних операцій співробітниками Державної Служби з надзвичайних ситуацій.

Звіт

Надзвичайні люди для надзвичайних ситуацій.
 
Це в першу чергу про рятувальників Донеччини, яким ми сьогодні передали броньований оперативно-рятувальний Defender, а вже за день-два на них чекають безперервні виїзди та завдання вдома, на українському Донбасі, під постійними обстрілами, в гонитві за життя наших людей,– встигнути, вивезти, довезти, врятувати.
Надзвичайні й тисячі українців, які переказали свої бали у додатку Fishka. Хтось задонатив кілька бонусних гривень, хтось сотню, а всі разом назбирати на цей броньовик аж мільйон гривень. І значить кожен допоміг вберегти чиєсь життя.
Наші друзі з Британії, фонд Ukraine Charity, це також надзвичайні люди, яким там, за тисячу кілометрів від України, болить за долю українців. Вони не залишились осторонь нашого збору і передали на закупівлю авто для рятувальників більш як 30 000 фунтів.
Надзвичайний Vova Skovorodka, рятувальник з Києва, марафонець-рекордсмен, свій єдиний вихідний між відрядженням на завдання до Херсону витратив на допомогу нам, на зустріч з колегами з Донбасу.
Волонтери фонду LUkraine asbl з Люксембургу, маленької європейської країни, які доклали велетенських зусиль і допомогли з усіма юридичними тонкощами контракту купівлі машини для рятувальників.
Надзвичайна людина, власник компанії-виробника з Великобританії Venari Group, яка виготовила цього броньованого красеня, пан Олівер, подолав тисячі кілометрів аби на власні очі побачитись з тими, хто щодня рятує людей на лінії фронту. До слова, вітався й прощався пан Олівер із нами чистісінькою англійською мовою,– «SLAVA UKRAYINI».
Ми відповідаємо,– Героям Слава!
 
Дякуємо всім надзвичайним людям, які роблять неймовірні речі, великими й малими справами наближають нашу перемогу, бережуть і рятують людей, дарують віру в те, що спільно ми сильніші за будь-яку, навіть надзвичайну, ситуацію.

Медіа звіт