Пожежні автомобілі для Вогнеборців Гуляйполя та Оріхова

Ціль збору

Залишилось зібрати

20000

0 €

Підтримати

Українські воїни продовжують наступ та звільняють нашу землю від окупантів. Та як завжди ворог програючи на полі бою поливає вогнем наші прифронтові міста. Оріхів, Гуляйполе, Запоріжжя щодня зазнають артилерійських обстрілів, ворожих авіабомбардувань, атак ударних безпілотників росіян – найбільше страждають житлові будинки та цивільна інфраструктура. Рятувальники прифронтових міст Запоріжжя безперервно ліквідують наслідки ворожих ударів і потребують нашої підтримки.


Збираємо кошти на закупівлю двох пожежних авто для вогнеборців прифронтових міст.


Долучайтесь. Допомагайте. Поширюйте інформацію про наш збір.

Звіт

Плюс ще два пожежних автомобілі для рятувальників України від Ukrainian FireFighters Foundation!
Унікальність цієї події саме в людях з різних куточків світу, які об'єднались заради допомоги рятувальникам Запорізької області.
Ukrainian FireFighters Foundation звернулись до начальника пожежної охорони міжнародного аеропорту London Gatwick Саймона Петтсі, який підтримав нашу ініціативу та разом з адміністрацією аеропорту погодив передачу двох пожежних автомобілів Scania type B рятувальникам Гуляйполя та Оріхова.

Ми щиро дякуємо, Oliver North великому другу нашого фонду, який доклав чимало зусиль щоб це відбулося. Його команда NORTH FIRE повністю зробила поточний ремонт пожежних машин і їх підготовку для використання в Україні.

Величезна повага та вдячність Mazda Ukraine, ДП «АВТО Інтернешнл» - українське представництво японської компанії закрило абсолютно всі поточні фінансові витрати цієї задачі.​

Наша мета незмінна - продовжувати об'єднувати людей з усього світу заради підтримки наших рятувальників та вогнеборців. Забезпечити їх всім необхідним, щоб убезпечити їх та допомогти їм рятувати життя людей.

Медіа звіт