КІНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЧОТИРИЛАПИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Ціль збору

Залишилось зібрати

30000

0 €

Підтримати

За період збройної агресії російської федерації проти України підрозділи кінологічної групи залучались до проведення аварійно-рятувальних робіт особовий склад кінологічної групи залучався до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у населених пунктах, об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення населення у Бородянці, Лютіжі, Гостомелі, Ржищеві, Києві, Луцьку, Львові, Житомирі, Чернігові, смт. Десна, Охтирці, с. Антопіль, Кременчузі, Балаклії, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Умані. Завдяки роботі групи врятовані десятки життів-невинних жертв російських обстрілів.

Звіт

Крутезний мікроавтобус для наших кінологів пошуково-рятувальної групи ДСНС і собак-рятувальників.

Вони постійно на бойовому чергуванні. Завжди в готовності до пошуку вцілілих людей під завалами. Завдяки здібностям собак, досвіду та мужності кінологів вдалось віднайти під завалами та врятувати десятки життів-невинних жертв російських обстрілів. В Бородянці, Лютежі, Гостомелі, Ржищеві, Києві, Луцьку, Львові, Житомирі, Чернігові, Охтирці, Кременчуці, Балаклії, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Умані… Раніше на такі бойові виїзди кінологи діставались звичайними непідготовленими транспортом, щопогано впливало на готовність собак до роботи при далеких переїздах.

Тепер в розпорядженні кінологічної групи є спеціальний обладнаний автомобіль. Ми придбали мікроавтобус Citroen, а інженери провідного виробника рятувальної техніки у Великобританії NORTH FIRE дообладнали все за найвищим класом. Відділення для перевезення собак облаштоване системою підігріву і вентиляції – 4 транспортні клітки для перевезення собак, які за потреби можна вийняти. В салоні мікроавтобуса є крісла для розміщення кінологів та місце для перевезення необхідного рятувального обладнання. Питна вода для собак і термопод з гарячою водою для людей. Зручні відсіки для речей, освітлення по периметру для роботи в темну пору дня та інші менш помітні, але не менш корисні дрібниці.

Все для того, щоб швидше дістатися до місця та почати пошукові роботи – це збільшує шанси на порятунок тих, хто опинився під завалами.

 А реалізували все це завдяки співпраці з Благодійний фонд Олега Гончарука, який спільно з ліцензійним агентством MOOD SPACE і компанією Paramount Pictures реалізували спеціальну благодійну акцію – з кожного проданого пакету соку торговельної марки «Щенячий патруль» 1 гривня надходила на придбання спец.транспорту для собак-рятувальників.

 То ж дякуємо усім, хто долучився до придбання цього транспорту для нашої надзвичайної рятувальної групи. І окрема подяка британським друзям з NORTH FIRE, які зробили цей мікроавтобус і подолали 3 тисячі кілометрів за його кермом, щоб доставити в Україну.

 Неймовірно втішені, що це вдалося. Не зупиняємось. Підзарядились радісними емоціями від щасливих кінологів та песиків-рятувальників і рухаємось далі – допомагаємо тим, хто нас рятує.

Медіа звіт