Дві пожежні машинии Scania Type B для Рятувальників Запоріжжя

Плюс ще два пожежних автомобілі для рятувальників України від Ukrainian FireFighters Foundation!
Унікальність цієї події саме в людях з різних куточків світу, які об'єднались заради допомоги рятувальникам Запорізької області.
Ukrainian FireFighters Foundation звернулись до начальника пожежної охорони міжнародного аеропорту London Gatwick Саймона Петтсі, який підтримав нашу ініціативу та разом з адміністрацією аеропорту погодив передачу двох пожежних автомобілів Scania type B рятувальникам Гуляйполя та Оріхова.
Ми щиро дякуємо, Oliver North великому другу нашого фонду, який доклав чимало зусиль щоб це відбулося. Його команда NORTH FIRE повністю зробила поточний ремонт пожежних машин і їх підготовку для використання в Україні.
Величезна повага та вдячність Mazda Ukraine, ДП «АВТО Інтернешнл»- українське представництво японської компанії закрило абсолютно всі поточні фінансові витрати цієї задачі.
Окрема подяка Генеральному консулу України в Любліні Oleh Kuts та колегам Solidarity Fund PL in Ukraine за сприяння нашій благодійній місії.
Наша мета незмінна - продовжувати об'єднувати людей з усього світу заради підтримки наших рятувальників та вогнеборців. Забезпечити їх всім необхідним, щоб убезпечити їх та допомогти їм рятувати життя людей.
Не втомились і не втомимося. Масштабуємо допомогу та об'єднуємо зусилля всього світу заради життя, перемоги та добра!