Волонтери фонду направили до Херсону найнеобхідніше обладнання
![](/i/doc/6b9b6-------1.jpg)
3 880 190 гривень ваших донатів вже направлено на допомогу рятувальникам Херсону, які вже третю добу поспіль пори обстріли евакуюють людей із затоплених районів і ліквідовують наслідки підриву Каховської ГЕС.
Волонтери фонду направили до Херсону найнеобхідніше обладнання, яке допоможе рятувальникам саме на даному етапі, поки значні райони міста затоплені. Моторний човен поліетиленовий Whaly з транспортним лафетом
10 мотопомп для шламу та брудної води
2 надпотужні мотопомпи Daishin 2000 л/хв
500 метрів всмоктувальних рукавів для мотопомп
Полегшений пневмокаркасний модуль «Треллтент» з електричним
насосом Водолазна станція швидкого розгортання
350 одиниць водолазного спорядження
Рятувальна операція у Херсоні триває. Ми в постійній комунікації з рятувальниками та оперативно реагуємо на запити про необхідну допомогу. Вже плануємо наступний вантаж з рятувальним обладнанням, яке знадобиться коли велика вода потроху відступатиме з Херсонщини.