Оперативно рятувальний трак для Рятувальників Херсонщини

Ціль збору

Залишилось зібрати

34330

0 €

Підтримати
Рятувальники та вогнеборці ДСНС України Херсонської області виконують завдання цілодобово та в умовах прифронтового міста, незважаючи на підвищену небезпеку продовжують рятувати людей, ліквідують численні надзвичайні ситуації різного характеру та пожежі. У зв’язку з тимчасовою окупацією території Херсонської області, було втрачено понад 300 одиниць спеціальної техніки підпорядкованих підрозділів.
 
Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль середнього типу призначений для забезпечення дій рятувальників у кількості 4-6 осіб, проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт та інших невідкладних робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій і подій, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, ведення радіаційної і хімічної розвідки, зв’язку та оповіщення в ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф і стихійного лиха.

Звіт

Наша перша рятувальна машина, на яку організували збір, знайшли, придбали, доукомплектували, привезли.

Наша гордість і наша мотивація допомагати ще завзятіше. Сьогодні передали цей класний трак нашим вогнеборцям з Херсону.

Коли ми оголошували збір, то планували, що трак поїде допомагати рятувальникам у прифронтовий Миколаїв. Та поки ми збирали, наші воїни вибили ворога за Дніпро і прифронтовим тепер вже став Херсон, то ж спільним рішенням домовились передати трак туди, де він зараз найбільш потрібний – в наш Херсон. А миколаївським вогнеборцям уже скоро передамо штабний рятувальний автомобіль.

Але віримо в наших оборонців і впевнені, що вже незабаром буде потреба у рятувальній техніці для звільненого Криму, Донецька, Луганська, Маріуполя. Тому, видихнули і вперед. Разом – сила.

Долучайтеся та підтримуйте наших рятувальників та вогнеборців!

Медіа звіт