Пожежний автомобіль для Вогнеборців Херсонщини

Ціль збору

Залишилось зібрати

43489

0 €

Підтримати

WOG разом із клієнтами збирають «Добробонуси», щоб придбати пожежне авто для херсонських рятувальників

Мережа АЗК WOG спільно з Благодійним фондом «Українські Вогнеброці» запустили проєкт «Добробонуси». Його мета – зібрати 1 730 000 гривень для закупівлі пожежного авто для ГУ ДСНС м. Херсон. Цей автомобіль дасть можливість вогнеборцям та рятувальникам ліквідовувати пожежі в Херсоні, що виникають внаслідок ворожих обстрілів, та рятувати життя людей.

Під час відступу з міста ворожі війська знищили та вкрали майже всю пожежну техніку. Тож ГУ ДСНС м. Херсон сьогодні має велику потребу в поповненні автопарку. 

Долучитися до доброї справи може кожен клієнт мережі АЗК WOG. Для цього з бонусів, що накопичилися на його бонусному рахунку PRIDE, варто на власний розсуд спрямувати будь-яку їх кількість на проєкт «Добробонуси». Компанія конвертує їх у гривні та перерахує для закупівлі пожежного автомобіля. 

«Під час тимчасової окупації Херсонської області було втрачено понад 300 одиниць спеціальної техніки. Попри це й підвищену небезпеку в регіоні рятувальники та вогнеборці ДСНС України, зокрема й Херсонської області, невпинно продовжують рятувати людей, ліквідовуючи численні пожежі та наслідки надзвичайних ситуацій. 

Окрім держави, яка докладає всіх зусиль, щоби забезпечити українських вогнеборців та рятувальників сучасним матеріально-технічним обладнанням, вагомий внесок також робить волонтерський рух і благодійні організації за сприяння небайдужих українців, великого бізнесу та іноземних партнерів. Однією з таких ініціатив є проєкт «Добробонуси» від WOG. ДСНС України вдячна за підтримку компанії та кожному, хто долучиться до ініціативи. Разом ми наближаємо перемогу нашої  країни над агресором», - підкреслив Роман Примуш, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Звіт

Наша друга пожежна машина поїхала рятувати життя в Херсон
 
Надійний, швидкий і маневровий RENAULT Premium з трьома тоннами води для гасіння пожеж "на борту", зі зручними нішами для пожежного обладнання і можливістю розмістити цілий розрахунок вогнеборців.
Тепер і цей червоний красунчик допомагатиме херсонським пожежникам у ліквідації наслідків ворожих обстрілів, допомагатиме у порятунку наших людей в Херсоні – українському місті, яке щодня "під вогнем" росіян і де вкрай бракує рятувальної техніки.
Щиро дякуємо усім благодійникам-клієнтам Мережа АЗК «WOG», які передали свої бонуси на придбання цього пожежного авто. 1 730 000 гривень бонусами від тисяч українців перетворились у помічника нашим вогнеборцям і щодня рятуватиме безцінне людське життя.
 
Разом з машиною передали до Херсону 130 комплектів форми зі Сполучених Штатів і Німеччини, пожежні шоломи, пожежні рукави та гуманітарний вантаж для херсонців, а до Миколаєва передали рятувальний штабний Mercedes Sprinter.
 
Не спиняємось, допомагаємо тим, хто нас рятує

Медіа звіт