Два оперативно рятувальних мікроавтобуса для Рятувальників Херсонщини

Ціль збору

Залишилось зібрати

29795

0 €

Підтримати

Сучасний транспорт для рятувальників України це додатковий шанс на порятунок життів Українців. На запит рятувальників Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, збираємо гроші для купівлі двох мікроавтобусів для Рятувальників водолазів та Вогнеборців Херсонщини

Звіт

Обʼєднали зусилля небайдужих людей і круті компанії, щоб херсонські рятувальники мали новий транспорт і обладнання для виконання бойових завдань. 

 Завдяки благодійникам з компанії Infopulse Ukraine до Херсону передали оперативно-штабний мікроавтобус, який допоможе швидко доставити рятувальну команду та за потреби розгорнути управління рятувальною операцією. 

Благодійники з компанії Intellias оплатили купівлю оперативно-рятувального мікроавтобуса, а українці, які через додаток мережі Фора перерахували 150 000 бонусів на наш збір, забезпечили додаткове обладнання і в результаті Херсон отримав мобільну аварійно-рятувальну водолазну станцію. 

 Разом з Програмою громадської ініціативи Європейського банку реконструкції та розвитку та за підтримки Institute of Ukrainian Studies придбали і передали для херсонських водолазів 3 сухі костюми та комп’ютерне обладнання для підводних робіт. 

 Велика подяка усім, хто долучився та допоміг Херсону та рятувальникам!  Разом – сила.

Медіа звіт