Донорам БФ "Українські вогнеборці" вдалося "закрити" всі поточні потреби рятувальників-аквалангістів Херсону.

Велика вода відійшла з Херсону. Зараз рятувальники продовжують відкачувати воду із затоплених підвалів і перших поверхів будинків, то ж помпи, які ми передали до Херсону допомагають у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.🌊 Задач для рятувальників наразі багато, попереду ще кропітка робота з обстеження будівель, розбір завалів, розмінуванню. Не припиняються ворожі артилерійські обстріли міста💥, що звісно ускладнює завдання рятувальників, але росіянам не вдається залякати херсонців, багато з яких пережили торік російську окупацію Херсону і знають, що це гірше за будь-який обстріл🇺🇦.
Ми плануємо закупити на потреби Херсонських рятувальників оперативно-рятувальні мікроавтобуси🚑, потреба в яких для різних підрозділів саме зараз дуже актуальна. Обовʼязково розкажемо і покажемо вам, що купили і як техніка куплена за ваші донати допомагає рятувати життя.
Нам вдалося "закрити" всі поточні потреби рятувальників-аквалангістів Херсону.💪 На відео (зняте ще позаминулого тижня) – радісний і мотивований рятувальник приміряє новенький комплект спорядження, який ми оперативно доставили. А кожен мотивований та оснащений боєць-рятувальник – це врятовані життя.
Тому, не зупиняємось і продовжуємо допомагати тим, хто обовʼязково прийде на порятунок в разі біди.
🇺🇦🔥💪