Ультрамарафон вдячності Польщі!

Завтра у Києві стартує наймасштабніша благодійна акція на підтримку українських героїв-вогнеборців – «Ультрамарафон вдячності», за 14 днів рятувальник ДСНС України Володимир Сковородка пробіжить 800 км і у День Незалежності 24 серпня фінішує на центральній площі Варшави. Щодня він бігтиме 60 км, щодня півтори марафонські дистанції, і так щодня протягом двох тижнів.
БФ "Українські вогнеборці"  є організатором цього заходу і ми ставимо собі за мету зібрати протягом ультрамарафону щонайменше 2 мільйони гривень на закупівлю спеціального обладнання для розмінування водойм, щоб очистити наші озера, ріки та ставки від російських снарядів та знищеної військової техніки і тим самим вберегти сотні життів українців, які можуть стати невинними жертвами цієї війни.
Наступні 14 днів ми супроводжуватимемо нашого марафонця, розповідатимемо вам про події, про зустрічі в містах, про людей, які долучатимуться до нашої акції. Зробимо все належне аби досягти мети. Кожен охочий зможе долучитися до ультрамарафону, підтримати донейтом нашу акцію обравши ділянку маршруту, яку пробіжить віртуально. Деталі та додаткову інформацію чекайте від нас вже завтра, а зараз познайомтесь, будь ласка, з нашим рятувальником-марафонцем, який сьогодні зранку був у прямому ефірі .