Промо відео благодійного ультрамарафону на честь дня Рятувальника

Організовуємо черговий благодійний Ультрамарафон! 
У ці вихідні, 17 вересня, на День Рятувальника, наш надзвичайний пробіжить Києвом дистанцію в 100 км. За 12 годин. В бойовому спорядженні пожежника.
Нагадаємо Світові про масштаб ворожих ракетних атак на Київ. Продемонструємо силу та витривалість українських рятувальників. Вшануємо пам'ять загиблих рятувальників та цивільних людей, які стали жертвами російських атак.
Плануємо, що протягом маршруту до нашого Ультрамарафону долучатимуться зірки українського шоубізнесу, кожен з яких пробіжить разом з рятувальником посильну частину дистанції. Деталі не розголошуємо завчасно з міркувань безпеки. Але якщо в неділю побачите на вулиці як українські селебріті женуться за вогнеборцем у спорядженні, не дивуйтесь і не нервуйте, найбільш ймовірно, що це буде саме наш Ультрамарафон, а не якась надзвичайна ситуація.
Долучитися до Ультрамарафону можна буде гривнею, протягом забігу триватиме благодійний збір на потреби рятувальників. Ваша повага і подяка у вигляді донейту за щоденну працю рятувальників і новий рекорд України допоможе забезпечити потребу в обладнанні для українських рятувальників. Традиційно, відзвітуємо за кожну зібрану й витрачену копійку та покажемо що передали рятувальникам.